Harfové lekce

Harfové lekce po začátečníky i pokročilé.

1 lekce = 60 minut = 500,-

Více informací: kamila@glissando.cz

Dárkové poukazy zde

BcA. Kamila Jouzová

Studovala harfu u své matky Hany Müllerové na Gymnáziu Jana Nerudy s hudebním zaměřením, dále pak na Pražské konzervatoři u Lydie Härtelové a na HAMU u doc. Jany Bouškové. Vedle sólových a komorních koncertů je nedílnou součástí jejích aktivit také orchestrální hra a pedagogická činnost.

V letech 2011-2014 byla členkou orchestru Janáčkovy opery Národního divadla Brno a v roce 2015 působila v Symfonickém orchestru hl. m. Prahy FOK v rámci stipendia Nadace Jiřího Kouta. V sezóně 2022/2023 byla členkou orchestru Státní opery. Od roku 2023 spolupracuje s orchestrem Severočeského divadla v Ústí nad Labem.

Založila harfové třídy v ZUŠ Nová Paka a ve FZUŠ HAMU, Praha 5 – Stodůlky. Pravidelně se účastní mistrovských kurzů u světoznámých harfistů, jakými jsou například Kateřina Englichová, Sylvain Blassel, Anneleen Lenaerts, Ieuan Jones, Chantal Mathieu, Maria Christina Cleary.

Od roku 2013 pomáhá s přípravou a organizací Prah-a-harP festivalu, Celostátní přehlídky harfové mládeže.

Se svou sestrou Hedvikou Mousa Bacha založila harfové Duo Glissando, které se stalo základem rodinného Prah-a-harP kvartetu. V květnu 2022 otevřela první český harfový showroom Glissando.